Słowo od zalożyciela

Witam serdecznie wszystkich przyszłych terapeutów

Nazywam się Dawid Marciniak, jestem pomysłodawcą i założycielem SPASJI, Specjalistycznej Szkoły TERAPII LECZNICZYCH

Jako fizjoterapeuta oraz osobą posiadającą niespełna 12 letnie doświadczenie terapeutyczno-szkoleniowe chciałbym zachęcić Państwa do wzięciu udziału w naszym projekcie.

Uważam, że projekt ten jest bardzo ciekawy i atrakcyjny dla wielu z Was z kilku prostych względów min. PRZYSZLA PRACA

Biorąc pod uwagę dzisiejsze kryteria przyjęcia nowego kandydata na stanowisko (Terapeuta), liczy się w kolejności:

  1. Przydatność danej osoby w placówce - Dzięki ogromnej liczbie ponadprogramowych godzin staniesz się przydatnym terapeutą w nowym miejscu
  2. Jego doświadczenie praktyczne - Większośc naszych zajęć, to zajęcia praktyczne, to zapewni dobry start naszym uczniom
  3. Umiejętność współpracy z klientami - Dzięki pacjentom, którzy pojawiają się na zajęciach, nauczymy cię jak słuchać i trafnie stawiać diagnozę.
  4. Dyplom ukończenia uczelni - Szkoła SPASJA jest coraz bardziej rozpoznawana na rynku polskim i europejskim i kojarzona przede wszystkim z dobrą jakością wykonywanych usług

Wnioski te wysnułem na podstawie wielu rozmów z pracodawcami ośrodków LECZNICZYCH oraz swoich obserwacji jako przeszły pracownik takich ośrodków i dzisiejszy pracodawca.

Reasumując, można stwierdzić, że wybierając nasza szkołę zyskasz wszystko to, co najważniejsze, aby stać się atrakcyjnym na ryku pracy, a przecież o to chodzi podczas wyboru szkoły.

Zakładając SZKOŁĘ TERAPII LECZNICZYCH postawiliśmy na jakość w przystępnej cenie. 

SŁOWO KOŃCOWE:

SPASJA jest miejscem gdzie przyjazne nastawienie oraz wyjątkowy profesjonalizm łączy miłośników sztuki masażu i innych form pracy z ludzkim ciałem.

Zakładając  Szkołę SPASJA pragnąłem, aby było to miejsce, dzięki któremu poznają Państwo na czym polega sekret odpowiedniego podejścia do pracy w ośrodkach leczniczych, odnowy biologicznej oraz gabinetach holistycznych terapii.

Dzisiaj z radością stwierdzam, że moja koncepcja się sprawdza i zyskuje coraz większą aprobatę klientów, chcących doświadczyć tego na sobie.

PAMIĘTAJ!!!

Skończywszy naukę w naszej szkole przyszły pracodawca zyskuje pewność, iż ma do czynienia z osobą kompetentną potrafiącą poradzić sobie z każdym klientem.

Tworzymy specjalistów w zakresie leczenia manualnego oraz terapii okołoporodowych 
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej www.wszystkoociasteczkach.pl
projekt i realizacja: strony internetowe 7seconds